Kandidatenlijst Europees Parlementsverkiezing 2024

In de kandidatenlijst vindt u de deelnemende partijen en personen voor de Europees Parlementsverkiezing.

Lijstnummer Politieke partij Kandidaatnummer Tussenvoegsel Achternaam Voorletters Roepnaam Geslacht Woonplaats Land
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 1   Eickhout B. Bas   Utrecht NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 2   Chahim M. Mohammed   Helmond NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 3   Maij M.E. Marit   's-Gravenhage NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 4 van Sparrentak K. Kim   Rotterdam NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 5   Strik M.H.A. Tineke   Dodewaard NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 6   Reuten M.J.A. Thijs   Zaandam NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 7   Wolters L.I. Lara   Brussel BE
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 8   Kahya U. Ufuk   's-Hertogenbosch NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 9   Smid E.L. Elmar   's-Gravenhage NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 10   Cordeiro Vieira C. Catarina   Hilversum NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 11   Brouwer F. Femke   's-Gravenhage NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 12   Özkaya S. Sinan   's-Gravenhage NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 13 du Long R. Ralph   Assen NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 14   Troost M. Marius   Amsterdam NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 15   Baidenmann J.D. Jolein   Amsterdam NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 16   Sibbing L.V. Lara   Hilversum NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 17 van den Berg M.J. Max   Groningen NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 18   Kleinmoedig K.S. Kenville   Rotterdam NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 19 d' Ancona H. Hedy   Amsterdam NL
1 GROENLINKS / Partij van de Arbeid (PvdA) 20   Koolstra A.M. Anna   's-Gravenhage NL
2 VVD 1   Azmani M. Malik m 's-Gravenhage NL
2 VVD 2   Groothuis B. Bart m Voorburg NL
2 VVD 3   Baljeu J.N. Jeannette v Rotterdam NL
2 VVD 4   Salemink L.W. Lennart m Amsterdam NL
2 VVD 5   Müller A.S. Alisha v Voorburg NL
2 VVD 6   Hendricks F.A.I.A. Fabiènne v Maastricht NL
2 VVD 7   Millenaar H. Bart m Brussel BE
2 VVD 8   Boelema E.F. Ellen v Brussel BE
2 VVD 9 van Brug A. Anouk v 's-Gravenhage NL
2 VVD 10   Smit M. Marco m Niebert NL
2 VVD 11 de Groot B.G.A. Björn m Brussel BE
2 VVD 12 van Suijlichem P.E. Pieter-Bas m Utrecht NL
2 VVD 13   Janssen S.M. Sander m Hengelo NL
2 VVD 14   Bloi J.M. Jacques Michél m Slenaken NL
2 VVD 15   Gräfin von der Schulenburg A.H.E.M. Anna-Chistina v Leusden NL
2 VVD 16   Becker E.C. Erik m Maastricht NL
2 VVD 17 van Beek M.L.L.C. Marlou v Sluis NL
2 VVD 18   Overdevest G.P. m Zoeterwoude NL
2 VVD 19 van den Hoogenband P.P. Pepijn m Utrecht NL
2 VVD 20   Heijnen F.M.C. Francine v Delft NL
2 VVD 21   Schuurman A. André m Baarn NL
2 VVD 22   Sjoers E.N. Erik m Dronten NL
2 VVD 23 van der Zee R.C.M. Roeland m Arnhem NL
2 VVD 24   Bakker A.J. Alexander m Landsmeer NL
2 VVD 25   Peters F.A.J. Frederik m Lent NL
2 VVD 26 van Scherpenzeel A.R.P. Richard m Maassluis NL
2 VVD 27   Klomps J.W.E. Jeroen Willem m Maarssen NL
2 VVD 28   Sonderen C. Casper m Winterswijk NL
3 CDA - Europese Volkspartij 1   Berendsen T.B.W. Tom m Breda NL
3 CDA - Europese Volkspartij 2 ter Laak I. Ingeborg v Zoetermeer NL
3 CDA - Europese Volkspartij 3   Lenaers J.J.M. Jeroen m Stramproy NL
3 CDA - Europese Volkspartij 4   Koning-Hoeve W. Willemien v Oudkarspel NL
3 CDA - Europese Volkspartij 5   Wijnsma S. Sjoerd m Leeuwarden NL
3 CDA - Europese Volkspartij 6   Horst G. Gerben m Nieuwegein NL
3 CDA - Europese Volkspartij 7   Balduk M.D.W. Merel v Didam NL
3 CDA - Europese Volkspartij 8 van Eerd R.B.G. Robbert m Amsterdam NL
3 CDA - Europese Volkspartij 9   Broekhuizen S. Suzanna v Utrecht NL
3 CDA - Europese Volkspartij 10   Tolkamp A.J.H. Arjan m Aalten NL
3 CDA - Europese Volkspartij 11 van Gelder L.A. Leo m Barendrecht NL
3 CDA - Europese Volkspartij 12   Sonneveld H. Bert m Bussum NL
3 CDA - Europese Volkspartij 13 van Slooten J. Johan m Urk NL
3 CDA - Europese Volkspartij 14   Maaref L. Lily v Oost West en Middelbeers NL
3 CDA - Europese Volkspartij 15   Wijmenga J.N. Niek m Heiloo NL
3 CDA - Europese Volkspartij 16   Wouters C.W.M. Chris m Maastricht NL
3 CDA - Europese Volkspartij 17   Cueche Hernandez J.G. Joëlle v Den Helder NL
3 CDA - Europese Volkspartij 18   Bens V.M.J.E. Veerle v Oss NL
3 CDA - Europese Volkspartij 19 van der Pouw Kraan R.J.C. Rody m Mijdrecht NL
3 CDA - Europese Volkspartij 20   Gjaltema-Van der Laan R.J. Reinette v Marum NL
3 CDA - Europese Volkspartij 21   Compagner J. Judith v Wijhe NL
3 CDA - Europese Volkspartij 22   Poortman A. André m Zwolle NL
3 CDA - Europese Volkspartij 23   Lemkes-Straver E.P.J. Elies v Nuenen NL
3 CDA - Europese Volkspartij 24   Klinkspoor K.W.J. Kevin m Naaldwijk NL
3 CDA - Europese Volkspartij 25   Bouwers I. Iris v Zuidwolde NL
3 CDA - Europese Volkspartij 26   Palland-Mulder H.M. Hilde v Kampen NL
3 CDA - Europese Volkspartij 27 de Bat J. Jo-Annes m Kloetinge NL
4 Forum voor Democratie 1   Dekker R.J.     Amsterdam NL
4 Forum voor Democratie 2   Jansen F.J.H.     Amsterdam NL
4 Forum voor Democratie 3 van Houwelingen P.     's-Gravenhage NL
4 Forum voor Democratie 4   Etalle M.J.S.     's-Gravenhage NL
4 Forum voor Democratie 5 van den Boomgaard M.R.     Zoetermeer NL
4 Forum voor Democratie 6   Postuma J.V.     Almere NL
4 Forum voor Democratie 7   Dessing J.     Amsterdam NL
4 Forum voor Democratie 8   Heller T.H.G.     Helmond NL
4 Forum voor Democratie 9   Schenk M.     Voorhout NL
4 Forum voor Democratie 10   Hadderingh B.S.T.     Almere NL
4 Forum voor Democratie 11 van de Breevaart J.O.     Hendrik-Ido-Ambacht NL
4 Forum voor Democratie 12   Hoogzand E.S.J.     Hellevoetsluis NL
4 Forum voor Democratie 13   Oostdijk A.R.     Rotterdam NL
4 Forum voor Democratie 14   Provoost K.     Westkapelle NL
4 Forum voor Democratie 15   Vos A.V.B.     Hoogeveen NL
4 Forum voor Democratie 16 de Hartog S.N.E.     Veenendaal NL
4 Forum voor Democratie 17   Fiene N.S.F.     Krinice CZ
4 Forum voor Democratie 18   Hodde C.     Almere NL
4 Forum voor Democratie 19   Akasi S.     Amstelveen NL
4 Forum voor Democratie 20   Kop J.D.     Kaatsheuvel NL
4 Forum voor Democratie 21   Averdieck C.W.     Noordwijk NL
4 Forum voor Democratie 22   Haak R.R.     Nijmegen NL
4 Forum voor Democratie 23   Bonninga E.     Delfzijl NL
4 Forum voor Democratie 24   Lubbers A.E.     Zuidwolde NL
4 Forum voor Democratie 25   Driessen R.B.     Reuver NL
4 Forum voor Democratie 26 van Schijndel A.H.J.W.     Amsterdam NL
4 Forum voor Democratie 27 van den Oetelaar J.C.M.     Schijndel NL
4 Forum voor Democratie 28   Lukkassen S.G.M.     Arnhem NL
4 Forum voor Democratie 29   Cliteur P.B.     Amsterdam NL
4 Forum voor Democratie 30 van Meijeren G.F.C.     Heino NL
4 Forum voor Democratie 31   Baudet T.H.P.     Amsterdam NL
5 D66 1   Gerbrandij G.M. Gerben-Jan   's-Gravenhage NL
5 D66 2   Garcia Hermida-van der Walle R. Raquel   Gorredijk NL
5 D66 3 van den Berg B.G.P. Brigitte   Beverwijk NL
5 D66 4   Mok N.M. Ellen   Rotterdam NL
5 D66 5   Caarls S.J. Susanne   's-Gravenhage NL
5 D66 6 van Vlimmeren L. Leonne   Wenen AT
5 D66 7   Veen J.J.W. Jasper   's-Gravenhage NL
5 D66 8 de Vries L. Laura   Westervoort NL
5 D66 9   Pannebakker J.M. Anita   Overijse BE
5 D66 10   Laurijssens-van Engelenhoven E.F.C.N. Emma   Etten-Leur NL
5 D66 11   Pi Van de Venne P.R. Pepijn   Sittard NL
5 D66 12   Huysmans M. Martijn   De Bilt NL
5 D66 13   Jacobs K.J.E. Karin   Sint Pieters Woluwe BE
5 D66 14   Nortier H. Hendri   Barneveld NL
5 D66 15   Schuurmans J.G.M. Anne   's-Gravenhage NL
5 D66 16   Uzun M. Melih   Harderwijk NL
5 D66 17 van Leijen R.M. Robin   Maassluis NL
5 D66 18   Tollenaar M.P.E. Maarten   Leiden NL
5 D66 19   Krol E.F. Liesbeth   Koudekerk aan den Rijn NL
5 D66 20   Cazius U.A. Fons   Rotterdam NL
5 D66 21   Pack S.B. Stefan   's-Gravenhage NL
5 D66 22 van Peski C.J. Caecilia Johanna   Tilburg NL
5 D66 23 van Hulst D. Daniëlle   Eymet FR
5 D66 24   Oulad Lmaroudia A. Amine   Heerlen NL
5 D66 25   Badoella J.A. Jane Arifa   Rijswijk NL
5 D66 26   Polomski J. Jolanta   Zeist NL
5 D66 27   Dijksma M. Marije   Amsterdam NL
5 D66 28 de Vries C.G.J. Christiaan   Oss NL
5 D66 29   Smits S.J.P. Stef   Venray NL
5 D66 30   Schonis R.A.J. Rutger   Middelburg NL
5 D66 31 El Ksaihi Y. Yassmine   Amsterdam NL
5 D66 32   Rijsberman M.A. Michiel   Almere NL
5 D66 33 van Huffelen A.C. Alexandra   Utrecht NL
5 D66 34   Ollongren K.H. Kajsa   Amsterdam NL
6 Partij voor de Dieren 1   Hazekamp A.A.H. Anja   Etterbeek BE
6 Partij voor de Dieren 2   Wassenberg F.P. Frank   Geleen NL
6 Partij voor de Dieren 3   Ligthart M.E. Mandy   Antwerpen BE
6 Partij voor de Dieren 4 van Lammeren J.F.W. Johnas   Amersfoort NL
6 Partij voor de Dieren 5   Putman N.H.M. Ellen   Rijsbergen NL
6 Partij voor de Dieren 6 van Langen R.J. Ronan   Groningen NL
6 Partij voor de Dieren 7 de Hoogh V. Vivian   Breda NL
6 Partij voor de Dieren 8   Pechler W.I. Wesley   Groningen NL
6 Partij voor de Dieren 9   Tiggelman K. Kelli   Ede NL
6 Partij voor de Dieren 10   Kraidy W.M.N. Wouter   Gouda NL
6 Partij voor de Dieren 11   Dicke I.M. Iris   Amsterdam NL
6 Partij voor de Dieren 12   Vaessen J.E. Jules   Maastricht NL
6 Partij voor de Dieren 13   Luijendijk J. Jesse   Almere NL
6 Partij voor de Dieren 14   Batteau J.M. Jesseka   Woudenberg NL
6 Partij voor de Dieren 15   Janssens T.A.O. Trees   Middelburg NL
6 Partij voor de Dieren 16   Peeks S.J. Siska   Assen NL
6 Partij voor de Dieren 17   P?nar K. K?v?lc?m   Alkmaar NL
6 Partij voor de Dieren 18 van Viegen A.H.K. Carla   Pijnacker NL
6 Partij voor de Dieren 19   Dick N. Nicole   's-Gravenhage NL
6 Partij voor de Dieren 20   Lu H.E. Erik   Arnhem NL
6 Partij voor de Dieren 21   Markandu G. Gaby   Zwolle NL
6 Partij voor de Dieren 22   Minnaert X.D.E. Xenia   Utrecht NL
6 Partij voor de Dieren 23   Weitering K. Kirsten   Rotterdam NL
6 Partij voor de Dieren 24   Zandwijken Y.X. Yuri   Haarlem NL
6 Partij voor de Dieren 25 van Gemeren C.G.B. Charlotte   Leiden NL
6 Partij voor de Dieren 26 van Hoek E.J. Ewout   Tilburg NL
6 Partij voor de Dieren 27 van Lubek N.M. Nayra   Amersfoort NL
6 Partij voor de Dieren 28   Muller M. Merel   Almelo NL
6 Partij voor de Dieren 29   Feij T. Tim   Maastricht NL
6 Partij voor de Dieren 30   Miedema E.M.F.F. Elsa   's-Gravenhage NL
6 Partij voor de Dieren 31   Brunninkhuis N. Niek   Rheden NL
6 Partij voor de Dieren 32   Koop R. Ronnie   Dokkum NL
6 Partij voor de Dieren 33   Groenewegen E. Esther   Lievelde NL
6 Partij voor de Dieren 34   Scheijde E.F. Erwin   Alphen aan den Rijn NL
6 Partij voor de Dieren 35   Loonstra O. Onno   Ie NL
6 Partij voor de Dieren 36   Stok B.I. Barbara   Groningen NL
6 Partij voor de Dieren 37   Akerboom E.S. Eva   Lisse NL
6 Partij voor de Dieren 38 van Esch E.M. Eva   Utrecht NL
6 Partij voor de Dieren 39   Teunissen C. Christine   's-Gravenhage NL
6 Partij voor de Dieren 40   Kosti? I. Ines   Hilversum NL
6 Partij voor de Dieren 41   Ouwehand E. Esther   's-Gravenhage NL
7 50PLUS 1   Hernández Martínez A. Adriana v 's-Hertogenbosch NL
7 50PLUS 2 van Otterloo G.J.P. Gerrit-Jan m 's-Gravenhage NL
7 50PLUS 3 van Est A.M.B. Bennie m Maastricht NL
7 50PLUS 4 van Strien A.H.J. Arnold m Haarlem NL
7 50PLUS 5   Nyqvist C.J. Chris m Utrecht NL
7 50PLUS 6   Kasteleijn H.M. Marinus m Emmen NL
7 50PLUS 7   Hamersma K. Klaas m Hoogezand NL
7 50PLUS 8 van der Starre J.J. Jan m Heerhugowaard NL
7 50PLUS 9 van Tilborg H.C.A.M. Henk m Tilburg NL
7 50PLUS 10   Fischer-Otten A.M.J.N. Anne Marie v Kerkrade NL
7 50PLUS 11 van der Heijden J.A.M. Jan m Veldhoven NL
7 50PLUS 12   Hoek W.M.M. Mieke v Vreeland NL
7 50PLUS 13   Hornis M.P.   m Emmen NL
7 50PLUS 14   Onderdijk H.A.K. Hilde v Middelburg NL
7 50PLUS 15 van Acquoij R.H. Ruud m Eindhoven NL
7 50PLUS 16   Dellaert F.P. Frans m Terneuzen NL
7 50PLUS 17   Konings G.A.J.A. Ger m Sint Hubert NL
7 50PLUS 18 van der Helm M.P. Anneke v Hoofddorp NL
7 50PLUS 19 van Ooijen E. Edmond m Liessel NL
7 50PLUS 20 van Straten A. Anton m Tiel NL
7 50PLUS 21   Bouwmeester J.J. Joke v Zeist NL
7 50PLUS 22   Jong S.P.H.M.A. Peter m Breda NL
7 50PLUS 23   Mulder J.C.A. Jojo v Amsterdam NL
7 50PLUS 24   Leerkes A.G.M. Alfons m Utrecht NL
7 50PLUS 25   Mol F.J. Frans m Helmond NL
7 50PLUS 26 de Wolff F.A.H. Frits m Amsterdam NL
7 50PLUS 27   Veeze C.E. Chris m Tolbert NL
7 50PLUS 28 van Loon J.C.A. John m Baarn NL
7 50PLUS 29   Erkamp F.H.A.M. Frans m Eijsden-Margraten NL
7 50PLUS 30   Brouwers J.F.X.M. Jan Frans m Son en Breugel NL
7 50PLUS 31   Bakx W.M. Willem m Hillegom NL
7 50PLUS 32   Weijers T.A. Theo m Wijchen NL
7 50PLUS 33   Wissingh H.A. Ab m Venlo NL
7 50PLUS 34   Nota H.D. Herman m Parrega NL
7 50PLUS 35   Vriens M.F.L. Frans m Udenhout NL
7 50PLUS 36 de Jong V. Volken m Hilversum NL
7 50PLUS 37   Hompe R. Rob m Venlo NL
7 50PLUS 38   Claassen H.M. Harry m 's-Gravenhage NL
7 50PLUS 39   Bronckers W.J. Willy m Maastricht NL
7 50PLUS 40   Bulder C.A. Tineke v Vrouwenpolder NL
7 50PLUS 41   Hendriks J. Jan m Helmond NL
7 50PLUS 42   Fienieg H.C. Huib m Bemmel NL
7 50PLUS 43   Tomlow G.A.M.M. Geert m 's-Gravenhage NL
7 50PLUS 44   Liebregts H.J.W.C. Henry m Rosmalen NL
7 50PLUS 45   Aerts J.W. Joost m Heemskerk NL
7 50PLUS 46   Revet B.F. Bernard m Leiderdorp NL
7 50PLUS 47   Timmers-Van Dijk A.A. Agnes v Cuijk NL
7 50PLUS 48 van Hooft G.O.P.C. Gerard m Oudheusden NL
7 50PLUS 49   Dekker W.C. Willem m Hoofddorp NL
7 50PLUS 50 van Rooijen M.J. Martin m Oegstgeest NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 1   Stöteler T.S.M. Sebastiaan m Almelo NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 2   Ehlers M. Marieke v Overijse BE
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 3   Zijlstra A.J. Auke m Ridderkerk NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 4   Kruis A.S. Sebastian m 's-Gravenhage NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 5   Blom R.M. Rachel v Rhoon NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 6   Diepeveen A. Ton m Opheusden NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 7   Andriese M. Mieke v Zaventem BE
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 8 van Angeren A. Arthur m Breda NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 9 de Bruijn J.A. Jeroen m Bussum NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 10   Dekker R.H. Rowan m Nieuw-Weerdinge NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 11   Cornelissen K. Koen m Rotterdam NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 12   Kaptheijns N. Nick m 's-Gravenhage NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 13   Ludriks M.S. Menno m Schinveld NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 14   Choenni N.A. Nathalie v Haarsteeg NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 15 van Stormbroek A. Ashwin m Lelystad NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 16 de Moel D. Daniël m Vijfhuizen NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 17   Housmans R.W.P.E. Robert m Born NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 18   Moinat N. Nicole v Purmerend NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 19   Dulfer T.F. Tessa v Zwijndrecht NL
8 PVV (Partij voor de Vrijheid) 20   Wilders G. Geert m 's-Gravenhage NL
9 JA21 1   Hoogeveen M.P. Michiel m Oegstgeest NL
9 JA21 2 van Doorn D.M.A. Don m Lansingerland NL
9 JA21 3   Heijkoop G. Gert m Kortgene NL
9 JA21 4   Damen-Flobbe M.M. Maike Manon v Langenboom NL
9 JA21 5   Schyns P.F.M. Philippe m Maastricht NL
9 JA21 6   Breet M.C. Marcus m Capelle aan den IJssel NL
9 JA21 7 de Boer I.M. Inge-Marie v Barneveld NL
9 JA21 8   Walraven J.M. Martijn m Eibergen NL
9 JA21 9   Hesselink S.W.J. Stijn m Albergen NL
9 JA21 10   Janssen M.M. Michiel m Sittard NL
9 JA21 11   Kruijf M.J.F. Max m Tilburg NL
9 JA21 12 van Ede S. Stijn m 's-Gravenhage NL
9 JA21 13   Wanningen J.T.N.M. Jean m Breda NL
9 JA21 14   Nanninga A. Annabel v Amsterdam NL
9 JA21 15   Eerdmans B.J. Joost m Rotterdam NL
10 NL PLAN EU 1   Chan K.K. Kok m Amsterdam NL
10 NL PLAN EU 2   Li J. Jinling v Eindhoven NL
10 NL PLAN EU 3   Groeneveld R.M. René m Amsterdam NL
10 NL PLAN EU 4   Bouwman A.K. Kimbel m Amsterdam NL
10 NL PLAN EU 5   Bakker R. Ricky m Amsterdam NL
10 NL PLAN EU 6   Nix J.A.D. Johan m Amsterdam NL
10 NL PLAN EU 7   Bakker J. Jessy v Utrecht NL
10 NL PLAN EU 8   Marijt M.L. Mitchell m Katwijk NL
10 NL PLAN EU 9   Bleeker Y. Youri m Zaandam NL
10 NL PLAN EU 10   Fennema J.R. Jesse m Burgwerd NL
11 ChristenUnie 1   Haga A. Anja v Dokkum NL
11 ChristenUnie 2   Strijker A.T. Anne m Amersfoort NL
11 ChristenUnie 3 van Kralingen-Paul A.J. Alette v Moerkapelle NL
11 ChristenUnie 4   Koffeman-Kramer J. Johanna v Urk NL
11 ChristenUnie 5 de Graaf W.J. Wouter Jan m Tilburg NL
11 ChristenUnie 6   Schaddelee-van Bodegraven A.S. Ineke v Gouda NL
11 ChristenUnie 7 van der Krift H.J.C. Christian m Eindhoven NL
11 ChristenUnie 8 van der Wel A.L. Annelle v Rotterdam NL
11 ChristenUnie 9 de Pagter H. Erwin m Utrecht NL
11 ChristenUnie 10 ten Napel K.A. Klariska v Zwolle NL
11 ChristenUnie 11   Wursten-Koekoek T.M. Martine v Zwolle NL
11 ChristenUnie 12   Koop J. Judith v Enschede NL
11 ChristenUnie 13 van der Woerd G. Bert m Delft NL
11 ChristenUnie 14   Kennedy-Doornbos S.J. Simone v Amersfoort NL
11 ChristenUnie 15   Bruins E.E.W. Eppo m Ermelo NL
11 ChristenUnie 16 van der Meer-van Hoven H.J. Johanna v Kamerik NL
11 ChristenUnie 17   Blokhuis P. Paul m Apeldoorn NL
11 ChristenUnie 18 van der Graaf S.J.F. Stieneke v Groningen NL
11 ChristenUnie 19   Voordewind J.S. Joël m Amsterdam NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 1   Ruissen H.J.A. Bert-Jan   Krimpen aan den IJssel NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 2   Hooglander H.J. Harold   Gouda NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 3 van Bruchem L. Lourens   Tricht NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 4   Versteeg A. Arnold   Wekerom NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 5   Brouwer M. Mark   Lunteren NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 6   Middelkoop P.N. Nathanaël   Urk NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 7   Gunter G.A. Gijsbrecht   Nieuwdorp NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 8   Bisschop H. Henri   Rouveen NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 9   Heldoorn G.J. Gerben   Woudenberg NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 10 van de Weerd B. Breunis   Nunspeet NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 11   Knulst C.J.P. Kees   Sint-Maartensdijk NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 12   Polinder L. Lambert   Doornspijk NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 13   Rozendaal J.J. Jacques   Gouda NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 14 van der Maas A.J. Harry   Aagtekerke NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 15   Tiemstra R.A.A. Richard   Sprang-Capelle NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 16 van Heijst R.C. Rody   Bergschenhoek NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 17 van der Wind H.J. Henk   Maarn NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 18   Slingerland M. Maarten   Genemuiden NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 19   Brouwer E. Evert-Jan   Gouda NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 20   Bakker T. Tom   Driezum NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 21   Noeverman J. Jan   Rijssen NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 22   Heinen J.B. Jan-Bert   Bunschoten-Spakenburg NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 23   Wijnne B. Bennie   Barneveld NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 24 van Schothorst H.J. Henk Jan   Bodegraven NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 25   Hoek P.W.J. Peter   Sint Philipsland NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 26   Koekoek J.T. Tom   Stuifzand NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 27   Hartog J. Jan   Niekerk NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 28   Pronk F.G. Florian   Sliedrecht NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 29   Massink H.F. Henk   Houten NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 30   Keuken J.W. Hans   Ochten NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 31   Kraaijeveld G.A.R. Geert   Barneveld NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 32   Jordaan W. Walter   Woudenberg NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 33   Schippers J.A. Jan   Rotterdam NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 34   Vermaat C.T. Kees   Leerbroek NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 35   Hotting A. Arnoud   Enkhuizen NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 36   Baijense J. Jan   Kerkrade NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 37 van den Berge H. Henk   Lieren NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 38   Bisschop R. Roelof   Veenendaal NL
12 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 39 van der Staaij C.G. Kees   Benthuizen NL
13 BBB 1   Smit S. Sander   Goor NL
13 BBB 2 van Leeuwen J.J.J. Jessika   Dalfsen NL
13 BBB 3   Herben E.M. Eveline   Muiden NL
13 BBB 4   Bierma G. Gerlof   Berlijn DE
13 BBB 5   Rietjens M.M.J. Milou   Nieuwdorp NL
13 BBB 6   Martens R.J. Robin   Bucharest RO
13 BBB 7   Meeldijk C.W. Cees   Hippolytushoef NL
13 BBB 8   Geurts J.W.M. Hans   Veulen NL
13 BBB 9   Hazenoot H. Henk   Noordwijk NL
13 BBB 10 de Ruiter K.J. Klaas-Jan   Moerkapelle NL
13 BBB 11   Keuter-Kapitein J. Anja   Urk NL
13 BBB 12   Vierhout R.M.S. Rob   Hoeilaart BE
13 BBB 13 de Lange A. Anoek   Heerewaarden NL
13 BBB 14   Kortekaas P.P. Paul   Hoogmade NL
13 BBB 15 van Eldert R.P.A. Rogier   Ravenswaaij NL
13 BBB 16   Schepel J.A. Joost   Malaga ES
13 BBB 17   Brouwer J.P. Jan   Nijeveen NL
13 BBB 18   Rikkers-Oosterkamp M.G.F. Mariska   Wolvega NL
13 BBB 19   Egelmeers P.C.J.M. Nicole   Rosmalen NL
13 BBB 20 van Marum E. Eddie   Niekerk NL
13 BBB 21   Boerland H.M. Bert   Maarn NL
14 Meer Directe Democratie 1   Rookmaker D. Dorien v Hattem NL
14 Meer Directe Democratie 2   Bais H. Hester v Amersfoort NL
14 Meer Directe Democratie 3 van Breda S.W. Simone v Amstelveen NL
14 Meer Directe Democratie 4   Bouwer P.M. Paula v Amersfoort NL
14 Meer Directe Democratie 5   Uiterloo A.K. Afryea v Brussel BE
15 SP (Socialistische Partij) 1   Elfrink G.E. Gerrie m Arnhem NL
15 SP (Socialistische Partij) 2   Feenstra F. Fenna v Garrelsweer NL
15 SP (Socialistische Partij) 3   Roovers B.F.C. Bram m 's-Hertogenbosch NL
15 SP (Socialistische Partij) 4   Cramer A. Anne v 's-Gravenhage NL
15 SP (Socialistische Partij) 5   Inekci V.N. Vera v Vilvoorde BE
15 SP (Socialistische Partij) 6 van Gils B.W.H. Ben m Merksem BE
15 SP (Socialistische Partij) 7   Mineur A.C. Anne-Marie v De Bilt NL
15 SP (Socialistische Partij) 8   Okcu M. Meltem v Capelle aan den IJssel NL
15 SP (Socialistische Partij) 9 van Raak O.E.A. Oscar m Breda NL
15 SP (Socialistische Partij) 10 van den Hout S.G. Sebastiaan m 's-Gravenhage NL
15 SP (Socialistische Partij) 11   Ramesar J.S. Janet v 's-Gravenhage NL
15 SP (Socialistische Partij) 12 van Winden M.W.J. Michel m 's-Gravenhage NL
15 SP (Socialistische Partij) 13   Ba?o?lu E. Emin m Rotterdam NL
15 SP (Socialistische Partij) 14   Bouhlel-Lascaris H.J. Heidi v Landsmeer NL
15 SP (Socialistische Partij) 15   Yahyaoui J. Jamila v Utrecht NL
15 SP (Socialistische Partij) 16 van Dijk D. Debbie v Zutphen NL
15 SP (Socialistische Partij) 17 van Sluijs D. Denise v Emmeloord NL
15 SP (Socialistische Partij) 18 van Unen G. Ger v Kloosterzande NL
15 SP (Socialistische Partij) 19   Mulder V.H. Vincent m Hengelo (O) NL
15 SP (Socialistische Partij) 20   Meijer M.P. Meta v 's-Gravenhage NL
15 SP (Socialistische Partij) 21   Smit T. Thom m Harlingen NL
15 SP (Socialistische Partij) 22   Bakker N.T. Tiers m Amsterdam NL
15 SP (Socialistische Partij) 23   Alleman M.M.F. Marieke v 's-Gravenhage NL
15 SP (Socialistische Partij) 24   Kwint J.P. Peter m Amsterdam NL
15 SP (Socialistische Partij) 25   Ruers R.F. Bob m Sittard NL
15 SP (Socialistische Partij) 26   Wolters Gregório J. Jorge m Roermond NL
15 SP (Socialistische Partij) 27   Geurts P.J.J.M. Paul m Horst NL
15 SP (Socialistische Partij) 28   Zandvliet-Oldenkamp L. Lisanne v Beilen NL
15 SP (Socialistische Partij) 29 van Gerven H.P.J. Henk m Oss NL
15 SP (Socialistische Partij) 30   Poppe R.J.L. Remi m Vlaardingen NL
16 vandeRegio 1   Wierda S.G. Sent   Apeldoorn NL
16 vandeRegio 2   Raven A.C.M. Ton   Geleen NL
16 vandeRegio 3   Ruyssenaars A.A. Lex   Almere NL
16 vandeRegio 4 van Die B.A.S. Boaz   Babberich NL
16 vandeRegio 5   Marinkov M. Milica   Apeldoorn NL
16 vandeRegio 6   Weststrate M. Marien   Krabbendijke NL
16 vandeRegio 7 de Rooij S.W. Steven   Nunspeet NL
16 vandeRegio 8 de Deugd A. Astrid   Vinkeveen NL
16 vandeRegio 9   Razza H. Hassan   Arnhem NL
16 vandeRegio 10   Sweenen J.A. John   Kootwijkerbroek NL
16 vandeRegio 11   Staring H.F.G.M. Harry   Zevenaar NL
16 vandeRegio 12   Edelman-Schaaf Y.A.A. Yvonne   Zeist NL
16 vandeRegio 13   Brantenaar G.J.M. Gerda   Nieuwleusen NL
16 vandeRegio 14 de Nerée tot Babberich Y.I.M. Yvonne   Babberich NL
17 Volt Nederland 1 van Lanschot R.J.A. Reinier   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 2   Strolenberg A.B.R. Anna   Rotterdam NL
17 Volt Nederland 3   Janssen T. Teun   Maastricht NL
17 Volt Nederland 4   Muller A.H.C. Sacha   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 5   Hendriks I.N. Ian   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 6   Ooms A. Anouk   Deventer NL
17 Volt Nederland 7   Brüsewitz C.G. Caspar   's-Gravenhage NL
17 Volt Nederland 8   Smit V.I. Veerle   Utrecht NL
17 Volt Nederland 9   Soltani M. Mazdak   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 10   Welling T.M. Tetske   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 11   Deverchère C.A.C. Cédric   Gouda NL
17 Volt Nederland 12   Çi?dem R. Reyhan   Rotterdam NL
17 Volt Nederland 13   Yska R.W. Roel   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 14   Habets R. Roos   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 15   Sprenger J.J.L. Jochem   's-Gravenhage NL
17 Volt Nederland 16   Veltkamp A.M. Anna   's-Gravenhage NL
17 Volt Nederland 17   Vermeer M.N.H. Marnix   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 18   Meijerman M. Miranda   Berlijn DE
17 Volt Nederland 19   Koops G.J. Geert   Utrecht NL
17 Volt Nederland 20   Kitowski V. Verena   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 21   Schouten R.J. Ruben   Rotterdam NL
17 Volt Nederland 22   Ansink M.A. Monique   Amsterdam NL
17 Volt Nederland 23   Kamp A.C.T. Bram   Eindhoven NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 1 van Haga W.R. Wybren m Haarlem NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 2 van Aalst R.R. Roy m Hengelo (O) NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 3   Dercksen R.G.J. René m Bosch en Duin NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 4   Vulders S. Stefanie v Oisterwijk NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 5   Elens R.B. Rob m Venray NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 6   Tjoa K. Kim m Oisterwijk NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 7 van Erp G.J.A. Gerard m Bonaire NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 8   Durlacher F. Frederique v Hilversum NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 9   Burggraaf B.W. Bart m Voorschoten NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 10   Manders T.T.A.J. Toine m Maarheeze NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 11 van den Broek F.M. Joyce v Amsterdam NL
18 Belang Van Nederland (BVNL) 12 de Kok A. Arjan m Noordeinde Gld NL
19 NSC 1   Gotink H.G.P. Dirk m Brussel BE
19 NSC 2 van der Meulen F.B.A.M. Femke v Maarssen NL
19 NSC 3 van Malenstein R.A. Reinout m Enschede NL
19 NSC 4   Yogi - van Loon N. Naomi v Simpelveld NL
19 NSC 5 de Bruin R. Ronald m Hoeilaart BE
19 NSC 6   Faal - Takak S. Susan v Rijssen NL
19 NSC 7 van den Biggelaar J.J.B. Jeroen m Bussum NL
19 NSC 8   Kersten H.J. Colette v Etten-Leur NL
19 NSC 9   Verouden V.C.H.M. Vincent m Brussel BE
19 NSC 10 van der Meulen J.A.J. Jamilja v Wijnandsrade NL
19 NSC 11 van Dalen J.A. Jurr m Zuidwolde NL
19 NSC 12   Visser R.F. René m Woudrichem NL
19 NSC 13   Mauer Q. Quintijn m Arnhem NL
19 NSC 14   Post D. Daniël m Urk NL
19 NSC 15   Steijling W.A.H. Wil v Berlijn DE
19 NSC 16   Roijen M.J.M.E. Marcel m Tervuren BE
20 Piratenpartij - De Groenen 1   Pontier M.A. Matthijs m Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 2   Sadloe S. Saira v Purmerend NL
20 Piratenpartij - De Groenen 3 van Rijn M.P. Mirjam v Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 4   Ryane J.E. Jamal m Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 5 van Treuren M.A. Mark m Schagen NL
20 Piratenpartij - De Groenen 6 van Deijk D.D. David m Eindhoven NL
20 Piratenpartij - De Groenen 7 van Blitterswijk D.C.J. Désirée v Rotterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 8   Brandsma W.A. Wietze m Burgum NL
20 Piratenpartij - De Groenen 9   Linnenbank A.C. André m Zaandam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 10 ter Haar O.H. Otto m Utrecht NL
20 Piratenpartij - De Groenen 11   Wikkeling O.M.E. Eskild m Reeuwijk NL
20 Piratenpartij - De Groenen 12   Berendsen P. Paul m Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 13 van Nes T. Teunis m Goes NL
20 Piratenpartij - De Groenen 14   Zimmerman H.K. Kirsten v Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 15   Linschooten C.M.R. Madé m Apeldoorn NL
20 Piratenpartij - De Groenen 16   Musangamfura J.A. Jean-Aimé m Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 17   Darvish-Zadeh P. Pejman m Waalre NL
20 Piratenpartij - De Groenen 18   Werner-Wafelman L.S. Leontien v Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 19   Visser R.J.L. Rob m Rotterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 20   Yadegari S. Sepehr m Zaandam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 21   Feitsma T.T. Tjerk m Amstelveen NL
20 Piratenpartij - De Groenen 22   Bouma E. Edy m Ede NL
20 Piratenpartij - De Groenen 23 El Hajoui N. Nabille m Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 24   Pot A.A.M. Angeline v Den Helder NL
20 Piratenpartij - De Groenen 25   Plesa B. Branislav m Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 26   Hallegraeff D.S. Dylan m 's-Gravenhage NL
20 Piratenpartij - De Groenen 27   Abendroth A.M. Astrid v Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 28   Schrama D.D. Dmitri m Utrecht NL
20 Piratenpartij - De Groenen 29   Russchenberg S. Steven m Rijnsburg NL
20 Piratenpartij - De Groenen 30   Braun P.W. Peter m Kerkrade NL
20 Piratenpartij - De Groenen 31   Bresser A.C. Arjan m Nijmegen NL
20 Piratenpartij - De Groenen 32   Freriks P.J.M. Paul m Zevenaar NL
20 Piratenpartij - De Groenen 33   Dekkers S.A.P. Stefan m Roosendaal NL
20 Piratenpartij - De Groenen 34   Kemmink P.J. Peter m Lelystad NL
20 Piratenpartij - De Groenen 35 van der Velde V.C. Vincent m Texel NL
20 Piratenpartij - De Groenen 36 de Bruijn A. Anne m Hellevoetsluis NL
20 Piratenpartij - De Groenen 37   Bakkers T.F.M. Tom m Amsterdam NL
20 Piratenpartij - De Groenen 38 van Gelderen J.J. Jaap m Zeist NL
20 Piratenpartij - De Groenen 39 van Breemen A.J.J. Auke m Nijmegen NL
20 Piratenpartij - De Groenen 40   Pontier G.P. Goof m Doetinchem NL
20 Piratenpartij - De Groenen 41 baron van Till J.W.J. Jaap m Rhenen NL
20 Piratenpartij - De Groenen 42   Blaak M.G.M.H. Metje v Amsterdam NL