GroenLinks

Contactgegevens fractie

p/a fractiesecretariaat GroenLinks
Korte Nieuwstraat 6
6511 PP Nijmegen

Tel. 024 - 329 23 70
Mail: fractie@groenlinks.nijmegen.nl.
Website

A.B. Ranshuijsen (April)

Fractievoorzitter    
Mail: a.ranshuijsen@gmail.com

Nevenfuncties

  • Zelfstandig ondernemer (spreker, trainer, coach) (betaald)

V.A.M. Vintges (Volkert)

Mail: volkert.vintges@groenlinks.nijmegen.nl

Nevenfuncties

  • Directeur Gelderse Natuur en Milieufederatie (betaald) tot en met 27 juni 2018
  • Voorzitter Wiek-II (onbetaald)

C.M.H. Daemen (Cilia)

Mail: c.daemen@groenlinks.nijmegen.nl

Nevenfuncties

  • Directeur Stichting Plattelands Jongeren Services (betaald)

M.F. Zouay (Faysal)

Mail: f.zouay@groenlinks.nijmegen.nl 

Nevenfuncties

  • Projectmanager bij Bindkracht 1.0 (betaald)
  • Adviseur bij Faysal Zouay (betaald)

M. Smit (Marieke)

Mail: m4.smit@groenlinks.nijmegen.nl

Nevenfuncties

  • Bedrijfsleider Nederlands Wijnbouwcentrum (betaald)

A.J.C.M. Moerkerk (Daan)

Mail: d.moerkerk@groenlinks.nijmegen.nl

Nevenfuncties

  • Docent Alliantie VO Stedelijk Gymnasium Nijmegen (betaald)   
  • Eigenaar Phresin cursussen en trainingen (betaald)

J.E.R. Osinga (Jouke)

Mail: j.osinga@groenlinks.nijmegen.nl

Nevenfuncties

  • Senior Officier van Justitie (betaald)
  • Docent Studiecentrum Rechtspleging (betaald)
  • Docent SDU (betaald)
  • Docent Weekendschool Nijmegen ((onbetaald)
  • Lid algemeen bestuur Nijmeegse Schaatsvereniging (onbetaald)

J. Brummel-Ahlaloum (Jeanine)

K.A. Lokker (Quirijn)

Mail: q.lokker@groenlinks.nijmegen.nl 

Nevenfuncties

  • Eigenaar Quirijn Lokker R&C (betaald)

C. de Leeuw (Cherelle)

Mail: c1.de.leeuw@groenlinks.nijmegen.nl

Nevenfuncties

  • Barvrouw bij Freddy's Beerkitchen (betaald)

J. Bos-Coenraad (Joep)

Mail: j.boscoenraad@groenlinks.nijmegen.nl

Nevenfuncties

  • Eenmanszaak DevNL (betaald)
  • Onderzoeker Materiaalwetenschappen RU (betaald)